Jaunime, paskubėk sudalyvauti iniciatyvos „Dėmesio: informuoja jaunimas!“ konkurse!

Ketvirtadienis, 10 Vasaris 2011 12:13 Parašė  Gintarė Škarnulytė
Įvertink
(3 balsų)

Iniciatyvos „Dėmesio: informuoja jaunimas!“ organizatoriai – penki veiklūs ir aktyvūs Lazdijų rajono savivaldybės jaunuoliai – kviečia jaunimą prisijungti prie iniciatyvos straipsnio, interviu konkurso „Ar gyvename sveikai?“.

Įvyko tretieji mokymai iš mokymų ciklo, skirto gerinti viešųjų ryšių sritį Lazdijų rajono savivaldybėje, skatinant jaunuolius pamatyti, išgirsti ir informuoti kitus apie visa, kas aktualu, įdomu ir svarbu jų bendruomenėse. Projekto simbolinė idėja – pamatyk, išgirsk, informuok. Kaip šiuos tris veiksmus atlikti, dalindamasi savo ilgamete darbo patirtimi žurnalistikoje mokė lektorė Aldona Jankauskienė mokymų „Komunikacija ir ryšiai su visuomene“ bei    „Žurnalistika. Straipsniai. Interviu“ metu. Paskutinius, trečiuosius, žurnalistikos mokymus „Informacinis raštingumas ir lietuvių kalbos kultūra“ vedė du iniciatyvinės grupės nariai: Renata Rudienė ir Nerijus Sukackas. Jaunuoliai galėjo susipažinti ir su komandinio darbo ypatumais, žaisdami įvairius edukacinius žaidimus, bei paklausyti pradedančiosios žurnalistės minčių, susijusių su žurnalistine veikla. Išklausyta bendraamžės žurnalistės asmeninės patirtis.

Susitikimo metu susirinkusieji buvo informuoti apie straipsnių konkursą, kurio tema „Sveika gyvensena“ ir gavo visą su konkursu susijusią informaciją. Straipsnyje turi atsispindėti Lazdijų rajono savivaldybės gyventojo (-ų) sveikos gyvensenos pavyzdžiai, kokiais būdais domimasi sveika gyvensena ir ar ji svarbi Lazdijų krašto žmonėms. Straipsniai, kurie turi būti paruošti naudojant interviu metodą, pristatomi konkursui iki 2011 metų kovo mėnesio pirmos dienos adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Būtent apie interviu metu užduodamų klausimų specifiką kalbėjo R. Rudienė, o mokymuose dalyvavusi Lazdijų rajono savivaldybės visuomenes sveikatos biuro direktorė Ramutė Kunigiškienė konsultavo dėl konkurso temos ypatumų – kas yra sveika gyvensena, kokie klausimai interviu metu sudaro galimybę išsamiau sužinoti apie žmogaus sveiką gyvenimo būdą. Visi, kurie dalyvaus konkurse ir turės klausimų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu, gali darbo laiku kreiptis į Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorę ar kitas specialistes. Visuomenės sveikatos biuras sutiko geranoriškai bendradarbiauti šio konkurso metu. Viso projekto metu kurta internetinė svetainė startavo šių metų pradžioje. Po ilgų diskusijų nuspręsta internetinei svetainei suteikti www.demesiojaunimas.lt adresą. Būtent šioje internetinėje svetainėje galite rasti išsamią informaciją apie straipsnių konkursą, iniciatyvos „Dėmesio: informuoja jaunimas!“ organizuojamą veiklą, vykstančius renginius ir visą informaciją, aktualią Lazdijų jaunimui. Viena iš dar numatomų iniciatyvos veiklų – apskritojo stalo diskusijos Veisiejuose, Šeštokuose, Seirijuose ir Avižieniuose. Šių miestelių bibliotekose tarp jaunimo, valdžios atstovų ir iniciatyvinės grupės vyks diskusijos apie jaunuolių problemas, gyvenimo realijas.

Lazdijuose, Jaunimo centre, suorganizuotoje apskritojo stalo diskusijoje apie Lazdijų rajono savivaldybės jaunuolių veiklas, problemas ir perspektyvas diskutavo Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo tarybos nariai ir pirmininkė Nijolė Lepeškienė, Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė, Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo koordinatorius Marius Varnelis, taip pat visuomeninės organizacijos „Kadagys“ nariai, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos moksleiviai.

Visi jaunuoliai yra neabejingi savo kraštui, savo bendraamžių aktualijoms bei nusiteikę realizuoti savo vizijas.

Gintarė Škarnulytė

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 24 Vasaris 2011 12:49

1 Komentaras

  • Komentaro nuoroda MigufatUnmak Šeštadienis, 04 Lapkritis 2017 21:25 paskelbė MigufatUnmak

    Bentyl 20mg Diciclomina Cheapest Generic Levitra general pharmacy levitra Clobetasol Skin Itching

Komentuokite!