KeiSkSiek pradeda turą dešimyje Lietuvos miestelių!

Penktadienis, 10 Birželis 2011 13:39 Parašė  Jolita
Įvertink
(1 vote)

Iniciatyvinė 10 jaunų žmonių grupė kartu su „Visų Šventųjų šeimos pramos centru“ pradeda vykdyti JTBA (Jaunimo tarptaurinės bendradarbiavimo agentūros ) paremtą projektą „Socialinis siekis“.

     Šio projekto metu planuojama  rengti 3 dienų mokymus dešimties Lietuvos miestelių/kaimų 14-18 metų jaunimui, kurie neturi tinkamo užimtumo galimybių laisvalaikio metu, dėl geografinės padėties, todėl dažnai laisvą laiką leidžia vartodami svaiginamąsias medžiagas. Projekto metu jaunimas su projekto iniciatyvine grupe įvairių neformalaus ugdymo metodų pagalba (minčių lietus, portretas, forumo teatras, flash mobas) iškels savo miestelio/kaimo užimtumo problemas bei ieškos jų sprendimo būdų. Jaunimas bus mokomas įvairiaus pobūdžio žaidimų, kuriuos galės žaisti su draugais laisvalaikio metu. Taip pat projekto iniciatyvinė grupė supažindins jaunimą su JTBA ir jos vykdomais projektais bei galimybe pačiam jaunimui juos rašyti ar dalyvauti taip prisidedant prie aktyvaus dalyvavimo savo bendruomenės gyvenime. Norėdami ne tik padėti miestelių/kaimų jaunimui turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir supažindinti visuomenę su miesteliais/kaimais, kuriuose vyko apmokymai, organizuosime parodą, kuri atskleis projekto rezultatus, supažindins visuomenę su ten gyvenančiu jaunimu ir jų užimtumu.

 

   Projekto koordinatorė Ieva Kuzmaitė teigia, jog tokie mokymai puiki galimybė mažesnių kaimelių jaunimui susipažinti su įvairiais laisvalaikio leidimo būdais, projektų rašymu. Labai svarbu, tai, kad mokymai bus vedami irgi jaunų žmonių, kurie tik dėka entuziazmo ir asmeninės iniciatyvos sukūrė, o dabar ir įgyvendina šį projektą. Jie pasidalins savo patirtimi, vyksta tarsi mainai, jaunimas – jaunimui. Puiki galimybė ne tik iniciatyvinei grupei kažko mokyti jaunus žmones, bet taip pat mokytis iš jų.

    Pirmasis miestelis, kuriame vyks mokymai Kapčiamiesčio miestelis esantis Lazdijų rajone. Iniciatyvinė grupė sako sau ir visiems KeiSkSiek!

Komentuokite!