Poezijos vakaras Seirijuose

Ketvirtadienis, 02 Gruodis 2010 11:30 Parašė  Agnė Bražinskienė
Įvertink
(13 balsų)

Spalio 22 dienos vėlyvą popietę į Seirijų kultūros namus rinkosi poezijos mylėtojai. Juos į teminį vakarą ,,Kai širdį aplenkia ruduo...“ pakvietė Seirijų bibliotekos ir kultūros namų darbuotojai.

 

Poezija be galo tinka rudeniui! Susikaupimo laikas kiekvieno širdyje... Mažiau judesio... Mažiau bėgimo. Pats laikas sustoti ir tiesiog – klausyti... ką kalba ruduo... jausmai... poezija... ir suprasti. Kad poezija – tai mumyse atsispindėjusi tikrovė, tai mūsų patirtys, grįžtančios į gyvenimą gyvo žodžio pavidalu. Tereikia išmokti žiūrėti, pamatyti aplink save gyvą, vaikštantį, kvėpuojantį ir dainuojantį poezijos pasaulį. Tereikia tik pamatyti...

Savo kūrybos eiles skaitė jaunosios kūrėjos: Evelina Talandytė, Viktorija Janulevičiūtė, Gerinta Raguckaitė bei daugiau gyvenimiškos ir kūrybinės patirties turintys: Vitalija Struckienė, Daiva Andruškevičienė, Bronius Kašelionis, Jurgis Bartininkas ir Daiva Povilanskienė. Dauguma renginyje dalyvavusiųjų, nerašančių, bet mylinčių poeziją, skaitė jiems patinkančių poetų eiles.

Smagu, kad meilė poezijai vienija skirtingų kartų žmones, o tokie kameriniai vakarai rengiami ir mažuose miesteliuose.

Poezijos vakaras buvo tikra literatūrą mėgstančių žmonių šventė.

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 02 Gruodis 2010 11:55

453 Komentarai

«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Komentuokite!